Wilno – Troki

1 dzień
200zł
autokar
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

Wycieczka firmowa do Wilna

 

• Wycieczkę rozpoczniemy w Trokach - miasteczku malowniczo położonym wśród jezior. Podczas spaceru wzdłuż ulicy Karaimskiej zapoznamy się z kulturą Karaimów licznie zamieszkujących te tereny. Największą atrakcją jest położony na wyspie zamek Wielkich Książąt Litewskich.

• Następnie przejedziemy do Wilna, gdzie lokalny przewodnik pokaże nam Ostrą Bramę, po czym wyruszymy w dalszą drogę, zaczynając od placu Katedralnego i muzeum Mickiewicza, poprzez kościół Św. Anny oraz kościół św. Franciszka i św. Bernarda. Przejedziemy na Górę Trzech Krzyży, skąd można podziwiać przepiękną panoramę Wilna.

• Następnie przejedziemy na zabytkowy zespół cmentarny na Rossie i odwiedzimy cmentarz, na którym spoczywa serce Piłsudskiego. Wejdziemy również do kościoła św. Piotra i Pawła na Antokolu, uważanego za najpiękniejszy kościół barokowy w Wilnie.

 

 W cenie:

• Przejazd autokarem i ubezpieczenie NNW.

• Przewodnik lokalny.

• Opieka pilota na całej trasie.

Pakiety cenowe

45 - 46
osób
200 zł
40 - 44
osób
220 zł
35 - 39
osób
240 zł
30 - 34
osób
260 zł
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Gwarancja AXA - ubezpieczenie każdej wycieczki

Nasze wycieczki są w pełni bezpieczne i komfortowe. Biuro Podróży Europa posiada gwarancję ubezpieczeniową firmy AXA o nr. 01.807.308. Dbając o bezpieczeństwo klientów korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań.

Dajemy Ci więcej

Oferujemy kompleksowy wachlarz usług dodatkowych

Ubezpieczenia podróży

Zapewniamy dodatkowe ubezpieczenia m.in. od kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, od rezygnacji z wycieczki, bagażu.

Bilety i transport

Rezerwujemy bilety lotnicze i autokarowe. Organizujemy wynajem samochodu, autokaru, rezerwację parkingu, transfery.

Inne

Oferujemy w sprzedaży kartę EURO26 uprawniającą młodych podróżujących do licznych zniżek. Rezerwujemy hotele, kwatery i organizujemy eventy.

Bądź na bieżąco

Otrzymuj promocje i oferty specjalne