O nas

Wycieczki organizujemy z pasją. Skupiamy się na potrzebach i oczekiwaniach naszych klientów, programy wycieczek „szyjemy na miarę”.

Stawiamy na jakość za rozsądną cenę. Przy organizacji każdej wycieczki korzystamy ze sprawdzonych miejsc noclegowych. Mając na celu bezpieczeństwo i komfort naszych klientów współpracujemy wyłącznie z przewoźnikami charakteryzującymi się dobrej klasy środkami transportu.

Naszą specjalizacją są wycieczki dla grup zorganizowanych, w szczególności szkolnych. Nasi piloci to osoby z dużym doświadczeniem i wiedzą oraz dobrym podejściem do dzieci i młodzieży. Sprawią, że wyjazd będzie niezapomnianą przygodą i dobrą zabawą. Poza wycieczkami grupowymi pośredniczymy w wyborze wyjazdów indywidualnych dla singli, par, rodzin. Współpracujemy ze sprawdzonymi Biurami Podróży. Nasi pracownicy chętnie doradzą i zaproponują wyjazd. Zapewniamy kompleksową obsługę turystyczną.

W Biurze Podróży EUROPA załatwisz:

  • ubezpieczenie podróży
  • bilety lotnicze i autokarowe
  • parkingi i transfery na lotnisko
  • wynajem samochodu, busa, autokaru
  • rezerwację hoteli, kwater
  • karty EURO26
  • i wszystko inne co sprawi, że Twoja podróż będzie bezpieczna i niezapomniana.

Zapraszamy do współpracy!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Gwarancja AXA - ubezpieczenie każdej wycieczki

Nasze wycieczki są w pełni bezpieczne i komfortowe. Biuro Podróży Europa posiada gwarancję ubezpieczeniową firmy AXA o nr. 01.807.308. Dbając o bezpieczeństwo klientów korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań.

Dajemy Ci więcej

Oferujemy kompleksowy wachlarz usług dodatkowych

Ubezpieczenia podróży

Zapewniamy dodatkowe ubezpieczenia m.in. od kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, od rezygnacji z wycieczki, bagażu.

Bilety i transport

Rezerwujemy bilety lotnicze i autokarowe. Organizujemy wynajem samochodu, autokaru, rezerwację parkingu, transfery.

Inne

Oferujemy w sprzedaży kartę EURO26 uprawniającą młodych podróżujących do licznych zniżek. Rezerwujemy hotele, kwatery i organizujemy eventy.

Bądź na bieżąco

Otrzymuj promocje i oferty specjalne