Św. Lipka – Gierłoż

1 dzień
95zł
autokar
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

Wycieczka Święta Lipka - Gierłoż

 

• Przejazd do Św. Lipki – sanktuarium Maryjnego, zaliczanego do najwspanialszych przykładów późnego baroku w Polsce. Zwiedzanie kościoła i klasztornych krużganków, wysłuchanie koncertu organowego.

• Następnie udamy się do Gierłoży i odwiedzimy „Wilczy Szaniec” - jeden z najbardziej tajnych obiektów II wojny światowej i główną siedzibę Adolfa Hitlera.

• Kadzidłowo – wizyta w Parku Dzikich Zwierząt. Spotkanie oko w oko z przedstawicielami różnego gatunku zwierząt. Poznamy m.in. mundżaka chińskiego, daniele, wilki skandynawskie, chińskiego jelenia, łosie czy chociażby rysia. 100-hektarowy park oraz bliski kontakt ze zwierzętami co roku przyciąga rzesze turystów.

 

W cenie:

• Przejazd autokarem i ubezpieczenie

• Bilety wstępu zgodnie z programem

• Opieka licencjonowanego pilota na całej trasie.

Pakiety cenowe

45 - 46
osób
95 zł
40 - 44
osób
105 zł
35 - 39
osób
120 zł
30 - 34
osób
135 zł
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Gwarancja AXA - ubezpieczenie każdej wycieczki

Nasze wycieczki są w pełni bezpieczne i komfortowe. Biuro Podróży Europa posiada gwarancję ubezpieczeniową firmy AXA o nr. 01.807.308. Dbając o bezpieczeństwo klientów korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań.

Dajemy Ci więcej

Oferujemy kompleksowy wachlarz usług dodatkowych

Ubezpieczenia podróży

Zapewniamy dodatkowe ubezpieczenia m.in. od kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, od rezygnacji z wycieczki, bagażu.

Bilety i transport

Rezerwujemy bilety lotnicze i autokarowe. Organizujemy wynajem samochodu, autokaru, rezerwację parkingu, transfery.

Inne

Oferujemy w sprzedaży kartę EURO26 uprawniającą młodych podróżujących do licznych zniżek. Rezerwujemy hotele, kwatery i organizujemy eventy.

Bądź na bieżąco

Otrzymuj promocje i oferty specjalne