Łódź

1 dzień
100zł
autokar
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

Wycieczka szkolna do Łodzi

 

• Muzeum Kinematografii – zwiedzanie z przewodnikiem scenografii filmowych, zapoznanie się z wystawami kamer, historycznych filmów kukiełkowych oraz lalek (+15zł).

• Muzeum Miasta Łodzi (+10zł).

• Spacer Ulicą Piotrkowską - reprezentacyjną ulicą Łodzi.

• Muzeum Fabryki, w którym przewodnik opowie grupie historię zakładów włókienniczych, przybliży technikę produkcji tkanin, codzienną pracę dawnych robotników oraz pokaże pracę zabytkowych krosen (+10zł).

• Eksperymentarium - interaktywne muzeum, które w pasjonujący i zabawny sposób objaśnia często skomplikowane prawa fizyki. Wystawa pozwala zrozumieć zagadnienia z różnych dziedzin fizyki (magnetyzmu, elektryczności, dynamiki, optyki, mechaniki, akustyki i dźwięku oraz logiki), biologii i chemii, które stają się proste i czytelne dla każdego, dzięki możliwości wypróbowania ich działania na specjalnych przyrządach oraz stanowiskach interaktywnych (+15zł).

• Arena Laser Game - elektroniczny paintball. Jest to zabawa, w której uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą indywidualnie lub zespołowo o miano lidera. LASER TAG to nie tylko strzelanie, ale też strategia i współpraca zespołowa (+15zł/10minut).

• Aquapark Fala (+19zł/ 2h). 

 

W cenie:

• Przejazd autokarem i ubezpieczenie

• Opieka licencjonowanego pilota na całej trasie.

Bilety wstepu płatne dodatkowo.

Pakiety cenowe

45 - 46
osób
100 zł
40 - 44
osób
120 zł
35 - 39
osób
140 zł
30 - 34
osób
160 zł
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Gwarancja AXA - ubezpieczenie każdej wycieczki

Nasze wycieczki są w pełni bezpieczne i komfortowe. Biuro Podróży Europa posiada gwarancję ubezpieczeniową firmy AXA o nr. 01.807.308. Dbając o bezpieczeństwo klientów korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań.

Dajemy Ci więcej

Oferujemy kompleksowy wachlarz usług dodatkowych

Ubezpieczenia podróży

Zapewniamy dodatkowe ubezpieczenia m.in. od kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, od rezygnacji z wycieczki, bagażu.

Bilety i transport

Rezerwujemy bilety lotnicze i autokarowe. Organizujemy wynajem samochodu, autokaru, rezerwację parkingu, transfery.

Inne

Oferujemy w sprzedaży kartę EURO26 uprawniającą młodych podróżujących do licznych zniżek. Rezerwujemy hotele, kwatery i organizujemy eventy.

Bądź na bieżąco

Otrzymuj promocje i oferty specjalne