Kozłówka – Kazimierz – Nałęczów

1 dzień
120zł
autokar
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

Wycieczka szkolna Kazimierz - Nałęczów

 

• Podstawienie autokaru, przejazd do Kozłówki. Zwiedzanie rozpoczniemy w Muzeum Zamoyskich, gdzie obejrzymy wnętrza pałacu i przespacerujemy się po przyległym do niego parku.

• W Kazimierzu Dolnym lokalny przewodnik oprowadzi nas po mieście. Wędrówkę rozpoczniemy na rynku miejskim z zabytkową studnią oraz przyległymi renesansowymi kamienicami Przybyłów, by przejść dalej przy Domu Architekta, kościele Farnym i ruinach zamku Kazimierza Wielkiego. Wejdziemy również na Górę Trzech Krzyży, a chętni będą mieli możliwość udać się w rejs statkiem po Wiśle (+14zł).

• Następnie przejedziemy do Nałęczowa, gdzie zwiedzimy Pałac Małachowskich oraz otaczający go park, Muzeum Stefana Żeromskiego, Żelazną Bramę z pseudorenesansową wieżą. Odwiedzimy także Dom Zdrojowy, w którym znajduje się Palmiarnia, Pijalnia Wód oraz Pijalnia Czekolady E. Wedel. 

 

 W cenie:

• Przejazd autokarem i ubezpieczenie

• Bilety wstępu zgodnie z programem

• Przewodnicy lokalni

• Opieka licencjonowanego pilota na całej trasie.

Pakiety cenowe

45 - 46
osób
120 zł
40 - 44
osób
135 zł
35 - 39
osób
150 zł
30 - 34
osób
170 zł
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Gwarancja AXA - ubezpieczenie każdej wycieczki

Nasze wycieczki są w pełni bezpieczne i komfortowe. Biuro Podróży Europa posiada gwarancję ubezpieczeniową firmy AXA o nr. 01.807.308. Dbając o bezpieczeństwo klientów korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań.

Dajemy Ci więcej

Oferujemy kompleksowy wachlarz usług dodatkowych

Ubezpieczenia podróży

Zapewniamy dodatkowe ubezpieczenia m.in. od kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, od rezygnacji z wycieczki, bagażu.

Bilety i transport

Rezerwujemy bilety lotnicze i autokarowe. Organizujemy wynajem samochodu, autokaru, rezerwację parkingu, transfery.

Inne

Oferujemy w sprzedaży kartę EURO26 uprawniającą młodych podróżujących do licznych zniżek. Rezerwujemy hotele, kwatery i organizujemy eventy.

Bądź na bieżąco

Otrzymuj promocje i oferty specjalne