Teneryfa

5-8 dni
3 850zł
samolot
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

Dzień 1

-11:15 Wylot na Teneryfę

-18:40 Przylot. Podstawienie autokaru. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg. 

Dzień 2

-Śniadanie. Czas wolny na plaży.

-Kolacja nocleg.

Dzień 3

-8:00 Śniadanie.

-Program wycieczki całodniowej wokół Teneryfy:

-Podróż rozpoczyna się od wjazdu na teren Parku Narodowego z kierunku wybrzeża południowego Teneryfy. Dojazd do najwyżej położonej z zamieszkiwanych miejscowości w Hiszpanii wioski Villaflor (1550m n.p.m.), wokół której znajdują się lasy sosnowe.

Z punktu widokowego będziemy mieli okazję podziwiać panoramę południowej części rolniczej.

 Następnie wizyta w Parku Narodowym, przystanki na punktach widokowych z Panoramą Teide w tle, dla chętnych wjazd kolejką Teleferico. Alternatywnie dla osób nie wjeżdżających, spacer przy formacjach skalnych Los Roques de Garcia.

Wyjazd z Parku Narodowego w kierunku północnego wybrzeża wyspy Teneryfy, przejazd przez dolinę Valle La Orotavy, z docelową wizytą w miejscowości Icod de Los Vinos, a tam zwiedzanie starówki miasta z możliwością podziwiania „Smoczego Drzewa” – słynnej na wyspie starej Draceny, degustacja win i trunków kanaryjskich.

Kolejną wizytą będzie najbardziej klimatyczne miasteczko nazywane Pompejami Teneryfy, stary port w Garachico, który został zniszczony w wyniku wybuchu wulkanu w roku 1706 a następnie odbudowany na naturalnej platformie powulkanicznej utworzonej w Atlantyku.

W drugiej części dnia przejazd i spacer po Masce, przepięknie położonej na zapleczu klifów Los Gigantes osadzie pirackiej, niegdyś żyjących w niej prawdziwych piratów Kanaryjskich. Piękny wąwóz, sad palmowy z palmami daktylowymi i usypane na wzgórzach tarasowe poletka wprowadzają przyjezdnych w wyjątkowy klimat.

-19:00 Przejazd kolacja, nocleg. 

Dzień 4
-Śniadanie. Czas wolny na plaży.

-Opcja dodatkowa rejs Katamaranem 4,5 h:

-Program: fotografowanie delfinów i “wielorybów kanaryjskich” w ich naturalnym środowisku oraz kąpiel i nurkowanie w jednym z rezerwatów morskich (zatoka Masca)

-Posiłek: obiad na statku w cenie, przykładowo: ryż, groszek, klopsiki, sałatka, chleb, owoce, menu dla wegetarian

Napoje: w cenie woda, napoje orzeźwiające, piwo i sangria

Zalecenia: zabrać aparat, kamerę, strój do kąpieli, olejek do opalania

Atrakcje dodatkowe: katamaran posiada przeszklone dno (obserwacja delfinów pod wodą), monitory transmitujące środowisko podwodne wokół katamaranu, kurtynę wodną uruchamianą podczas kąpieli!

Kolacja nocleg. 

lub opcje 2,3 godziny . W cenie Posiłek: w cenie obiad na statku Napoje: w cenie woda, napoje orzeźwiające.

Dzień 5
-Śniadanie. Transfer do portu w Los Christianos. Rejs na LA GOMERĘ - wyspę Kolumba. Wizyta w stolicy wyspy SAN SEBASTIAN DE LA GOMERA, gdzie przetrwały liczne pamiątki z czasów wizyty Krzysztofa Kolumba. Przejazd do PARKU NARODOWEGO GARAJONAY, gdzie można podziwiać prastary las wawrzynowy wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Obiad w tradycyjnej restauracji z pokazem unikatowego na skalę światową języka gwizdanego. Transfer do portu w San Sebastian. Przepłynięcie do Los Cristianos na Teneryfie. Transfer do hotelu,

-Kolacja, nocleg. 
Dzień 6
-8:00 Śniadanie.

-9:00 Loro Park: Kolejnego dnia wyrusz do jednego z najstarszych miast Teneryfy – Puerto de la Cruz, gdzie spędzisz niezapomniany dzień w Loro Park, krainie dzikich i fascynujących zwierząt dostępnych na wyciągnięcie ręki. Poznasz ich zwyczaje, historię, weźmiesz udział w spektakularnych pokazach orek, delfinów i lwów morskich. Zobaczysz zimowy i letni świat pingwinów, podwodne królestwo meduz, tygrysy, jaguary, kilkaset rodzajów papug, ryb i gadów. Zobaczysz przepiękny ogród orchidei oraz cudowną wystawę antycznej porcelany. Dla najmłodszych odwiedzających park oferuje szereg dodatkowych, w większości darmowych, atrakcji tj. pokazy papug (kilkaset rodzajów kolorowych ptaków z różnych stron świata), park rozrywki wraz z mini rollercoaster’em oraz kino 3D, w którym w gronie całej rodziny możesz zobaczyć animowany film „Rio” oraz dokumenty przybliżające tajemnice świata fauny i flory.

-15:00 Powrót. 19:00 Kolacja nocleg.

LUB

Siam Park: Poznaj uroki Siam Park wybudowanego w 2008 roku, jednego z najwspanialszych parków rozrywki wodnej na świecie. Przeżyj moc niezapomnianych atrakcji w parku wodnym NR 1 NA ŚWIECIE wg fanów Trip Advisor. Zlokalizowany na południu Teneryfy przy centrum turystycznym Las Americas i Los Cristianos, park o powierzchni 185000m² obejmuje ogrody, zjeżdżalnie, restauracje, basen z plażą i inne atrakcje nawiązujące swą stylistyką do architektury Tajlandii. 

-19:00 Kolacja nocleg.

Dzień 7

-Śniadanie. Wykwaterowanie przejazd na lotnisko, lot do Polski.

-11:50 Wylot. 18:25 Przylot do Modlina.

 

W cenie :

-Zwiedzanie autokarem Wyspy Teneryfa.

-Ubezpieczenie od NNW i kosztów leczenia.

-Zakwaterowanie w hotelu lub apartamencie, pokoje 2/3 osobowe z łazienką.

-Wyżywienie 6 śniadania, 6 kolacje.

-Przelot samolotem z Warszawy na Teneryfę i z Teneryfy do Warszawy.

-W cenie wliczony jest bagaż podręczny.

Pakiety cenowe

35 - 39
osób
3850 zł
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Gwarancja AXA - ubezpieczenie każdej wycieczki

Nasze wycieczki są w pełni bezpieczne i komfortowe. Biuro Podróży Europa posiada gwarancję ubezpieczeniową firmy AXA o nr. 01.807.308. Dbając o bezpieczeństwo klientów korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań.

Dajemy Ci więcej

Oferujemy kompleksowy wachlarz usług dodatkowych

Ubezpieczenia podróży

Zapewniamy dodatkowe ubezpieczenia m.in. od kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, od rezygnacji z wycieczki, bagażu.

Bilety i transport

Rezerwujemy bilety lotnicze i autokarowe. Organizujemy wynajem samochodu, autokaru, rezerwację parkingu, transfery.

Inne

Oferujemy w sprzedaży kartę EURO26 uprawniającą młodych podróżujących do licznych zniżek. Rezerwujemy hotele, kwatery i organizujemy eventy.

Bądź na bieżąco

Otrzymuj promocje i oferty specjalne