Sandomierz –Kazimierz Dolny

4 dni
670zł
autokar
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

1 dzień 

 Wcześnie rano, przejazd do Sandomierza. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja. Zwiedzanie Sandomierza np. Wąwóz Królowej Jadwigi. Czas wolny. Nocleg.

2 dzień 

śniadanie. C.d. zwiedzania Sandomierza, w tym przejście podziemną trasą turystyczną. Obiadokolacja. Czas wolny lub ognisko albo grill. Nocleg.

3 dzień 

śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na zwiedzanie Ziemi Sandomierskiej: Opactwo Cystersów w Koprzywnicy, Zamek w Baranowie Sandomierskim, Zamek Krzyżtopór w Ujeździe. Zwiedzanie Nałęczowa- parku i pałacu, Chaty Żeromskiego i Żelaznej Bramy, Palmiarnia.

Przyjazd w okolice Kazimierza Dolnego. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Spacer po Kazimierzu Dolnym. Czas wolny. Nocleg.

4 dzień 

śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Kazimierza Dolnego (opcjonalnie rejs statkiem po Wiśle). Wyjazd w kierunku Ostródy. Obiad na trasie. Powrót do Ostródy w godzinach wieczornych.

 

Świadczenia w cenie imprezy:

  • Przejazd autokarem klasy LUX i ubezpieczenie NNW.
  • Zakwaterowanie i wyżywienie według programu.
  • Opieka pilota.
  • Bilety wstępu.

Bilety wstępu i lokalni przewodnicy płatni dodatkowo.

Pakiety cenowe

45 - 46
osób
670 zł
40 - 44
osób
700 zł
35 - 39
osób
730 zł
30 - 34
osób
760 zł
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Gwarancja AXA - ubezpieczenie każdej wycieczki

Nasze wycieczki są w pełni bezpieczne i komfortowe. Biuro Podróży Europa posiada gwarancję ubezpieczeniową firmy AXA o nr. 01.807.308. Dbając o bezpieczeństwo klientów korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań.

Dajemy Ci więcej

Oferujemy kompleksowy wachlarz usług dodatkowych

Ubezpieczenia podróży

Zapewniamy dodatkowe ubezpieczenia m.in. od kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, od rezygnacji z wycieczki, bagażu.

Bilety i transport

Rezerwujemy bilety lotnicze i autokarowe. Organizujemy wynajem samochodu, autokaru, rezerwację parkingu, transfery.

Inne

Oferujemy w sprzedaży kartę EURO26 uprawniającą młodych podróżujących do licznych zniżek. Rezerwujemy hotele, kwatery i organizujemy eventy.

Bądź na bieżąco

Otrzymuj promocje i oferty specjalne