Praga-Budapeszt

5-8 dni
1 040zł
autokar
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

Dzień 1

-6:00 Wyjazd do Pragi.

-18:00 Przejazd do Pragi obiadokolacja wyjazd na praskie tereny wystawowe na piękny spektakl ; światło – woda – dźwięk -Krziżkove fontanny. Przyjazd do hotelu nocleg w okolicy Pragi.       
Dzień 2

-Śniadanie,

-Praga zwiedzanie z przewodnikiem Hradczany, katedra św. Wita, pałac prezydencki  zmiana warty, złota uliczka i wieże zamkowe, Plac Św. Wacława, parlament republiki czeskiej, Ratusz Staromiejski. Strahovski Klasztor, Zamek Praski, bazylikę Św. Jerzego ze zbiorami sztuki czeskiej. Ogrody Waldsteinów, Małą Stranę i Most Karola z figurą patrona mostów św. Jana Nepomucena. Opuszczając „drogę królewską” przenosimy się na Rynek Staromiejski, gdzie możemy obejrzeć astronomiczny zegar. Czas do dyspozycji grupy. 17:00 Obiadokolacja.

-20:00 Przejazd do hotelu w okolicy Brna, zakwaterowanie.

Dzień 3

-7:30 Śniadanie, wykwaterowanie.

-13:00 Przyjazd do Budapesztu, stolicy Węgier – najpiękniej położonego miasta nad Dunajem. Zwiedzanie Budapesztu rozpoczniemy od wzgórza Zamkowego z dawnym Pałacem Królewskim, który przez wiele lat był siedzibą węgierskich władców oraz przejdziemy starówką „budańską” do Kościoła NMP, potocznie nazywanego kościołem Macieja, który był miejscem koronacji i ślubów królewskich. Przejazd na wzgórze Gellerta, skąd rozpościera się spektakularna  panorama miasta. Na zakończenie dnia wizyta w czadzie węgierskiej połączona z obiadokolacją z winami węgierskimi oraz programem „folklor i muzyka” pokaz węgierskich tańców. Przejazd do hotelu, nocleg.
Dzień 4

-Po śniadaniu zwiedzanie Pesztu: Plac Wolności, Parlament- wejście do środka. Przejazd na Plac Bohaterów i podziwianie zamku Vajdahunyad - klejnotu eklektyzmu, który jest repliką pałacu w Transylwanii. Przejazd ulicą Andrassy, Bazylika Św. Stefana - wejście. Wizyta w największej Centralnej Hali Targowej, gdzie można kupić przysmaki węgierskie. Czas wolny na kawę i zakup pamiątek. Dla chętnych przejazd do kompleksu basenów termalnych. Lub nocny rejs statkiem po Dunaju.

Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 5

-7:00 Śniadanie.

-8:00 Wyjazd do Polski.

-Obiad na trasie. Powrót około godziny 1:00 w nocy.

 

Świadczenia w cenie imprezy:

 -Przejazd autokarem klasy LUX i ubezpieczenie NNW+KL.

 -Zakwaterowanie i wyżywienie według programu.

 -Opieka pilota i lokalnych przewodników .

 

Pakiety cenowe

45 - 46
osób
1040 zł
40 - 44
osób
1080 zł
35 - 39
osób
1130 zł
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Gwarancja AXA - ubezpieczenie każdej wycieczki

Nasze wycieczki są w pełni bezpieczne i komfortowe. Biuro Podróży Europa posiada gwarancję ubezpieczeniową firmy AXA o nr. 01.807.308. Dbając o bezpieczeństwo klientów korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań.

Dajemy Ci więcej

Oferujemy kompleksowy wachlarz usług dodatkowych

Ubezpieczenia podróży

Zapewniamy dodatkowe ubezpieczenia m.in. od kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, od rezygnacji z wycieczki, bagażu.

Bilety i transport

Rezerwujemy bilety lotnicze i autokarowe. Organizujemy wynajem samochodu, autokaru, rezerwację parkingu, transfery.

Inne

Oferujemy w sprzedaży kartę EURO26 uprawniającą młodych podróżujących do licznych zniżek. Rezerwujemy hotele, kwatery i organizujemy eventy.

Bądź na bieżąco

Otrzymuj promocje i oferty specjalne