Ołomuniec-Wiedeń-Bratysława-Budapeszt

5-8 dni
1 040zł
autokar
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

Dzień 1

-Przejazd do Ołomuńca, zwiedzanie barokowego centrum miasta, które ustępuje wielkością jedynie zabytkowemu zespołowi architektonicznemu w Pradze

-Obiadokolacja i nocleg w okolicy granicy czesko – austriackiej.
Dzień 2

-Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu.

-Przyjazd do Wiednia. Spotkanie z przewodnikiem miejskim, objazd miasta reprezentacyjną aleją Ring, Parlament, Ratusz, Pałac Belweder i imponująca panorama rozciągająca się z ogrodów pałacowych opadających kaskadami  w kierunku starówki. Spacer najsłynniejszymi ulicami i placami przez starówkę: Albertina, cesarska rezydencja Hofburg, słynny Kohlmarkt, plac Graben z Kolumną Morową, Katedra św. Szczepana. Przejazd do letniej rezydencji cesarskiej Schoenbrunn zwiedzanie wnętrz pałacowych i spacer po ogrodach.

-Przejazd w kierunku Bratysławy. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3

-7:30 Śniadanie, przejazd do Bratysławy. Trzygodzinne zwiedzanie miasta (min. Pałac Prymasowski, Rynek Główny, Wieża Michalska. Zamek na wzgórzu skalnym - 85 m nad poziomem Dunaju.

-14:00 Przyjazd do Budapesztu, stolicy Węgier – najpiękniej położonego miasta nad Dunajem. Zwiedzanie Budapesztu rozpoczniemy od wzgórza Zamkowego z dawnym Pałacem Królewskim, który przez wiele lat był siedzibą węgierskich władców oraz przejdziemy starówką „budańską” do Kościoła NMP, potocznie nazywanego kościołem Macieja, który był miejscem koronacji i ślubów królewskich. Przejazd na wzgórze Gellerta, skąd rozpościera się spektakularna  panorama miasta. Na zakończenie dnia wizyta w czadzie węgierskiej połączona z obiadokolacją z winami węgierskimi oraz programem „folklor i muzyka” pokaz węgierskich tańców. Przejazd do hotelu, nocleg.
Dzień 4

-Po śniadaniu zwiedzanie Pesztu: Plac Wolności, Parlament- wejście do środka. Przejazd na Plac Bohaterów i podziwianie zamku Vajdahunyad - klejnotu eklektyzmu, który jest repliką pałacu w Transylwanii. Przejazd ulicą Andrassy, Bazylika Św. Stefana - wejście. Wizyta w największej Centralnej Hali Targowej, gdzie można kupić przysmaki węgierskie. Czas wolny na kawę i zakup pamiątek. Dla chętnych przejazd do kompleksu basenów termalnych. Lub nocny rejs statkiem po Dunaju.

-Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 5

-7:00 Śniadanie.

-8:00 Wyjazd do Polski.

-Obiad na trasie. Powrót około godziny 1:00 w nocy.

 

Świadczenia w cenie imprezy:

-Przejazd autokarem klasy LUX i ubezpieczenie NNW+KL.

-Zakwaterowanie i wyżywienie według programu.

-Opieka pilota.

 

Na bilety wstępu i lokalnych przewodników należny przeznaczyć od 200 do 400zł w zależności od ilości wybranych atrakcji.

 

Pakiety cenowe

45 - 46
osób
1040 zł
40 - 44
osób
1080 zł
35 - 39
osób
1130 zł
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Gwarancja AXA - ubezpieczenie każdej wycieczki

Nasze wycieczki są w pełni bezpieczne i komfortowe. Biuro Podróży Europa posiada gwarancję ubezpieczeniową firmy AXA o nr. 01.807.308. Dbając o bezpieczeństwo klientów korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań.

Dajemy Ci więcej

Oferujemy kompleksowy wachlarz usług dodatkowych

Ubezpieczenia podróży

Zapewniamy dodatkowe ubezpieczenia m.in. od kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, od rezygnacji z wycieczki, bagażu.

Bilety i transport

Rezerwujemy bilety lotnicze i autokarowe. Organizujemy wynajem samochodu, autokaru, rezerwację parkingu, transfery.

Inne

Oferujemy w sprzedaży kartę EURO26 uprawniającą młodych podróżujących do licznych zniżek. Rezerwujemy hotele, kwatery i organizujemy eventy.

Bądź na bieżąco

Otrzymuj promocje i oferty specjalne