Drezno

3 dni
520zł
autokar
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

1 dzień

Wczesnym rankiem uczestnicy zbierają się w ustalonym miejscu i wyruszają do Wrocławia. Przewidziane są krótkie postoje na trasie.

Na miejscu przewodnik oprowadzi nas po najciekawszych zakątkach Wrocławia – Starym Mieście, Rynku, historycznej ulicy Stare Jatki oraz Katedrze na Ostrowie Tumskim – najstarszej dzielnicy miasta, zasiedlonej od IX wieku.

Po zwiedzaniu wyruszymy w dalszą drogę i zatrzymamy się na nocleg i obiadokolację w okolicy granicy polsko-niemieckiej.

 

2 dzień

Po śniadaniu udamy się autokarem do Drezna – niezwykłego, barokowego miasta, zwanego Florencją Północy. Zwiedzanie rozpoczniemy od Opery Sempera i zapoznania się z jej burzliwą historią, by następnie przenieść się do symbolu Drezna – późnobarokowego zespołu architektonicznego Zwinger, uważanego za najpiękniejszą budowlę tego typu w Niemczech.

Zobaczymy również Residenzschloss – zamek rezydencjonalny książąt Saksonii, monumentalny Kościół Marii Panny w Dreźnie, całkowicie odbudowany po zniszczeniach wojennych, Bramę Georgentor, Fürstenzug - Orszak Książęcy – malowidło ścienne składające się z niemal 25 tysięcy ceramicznych płytek przedstawiających 800-letnią historię dynastii Wettynów, a także katolicką Katedrę Świętej Trójcy – znaną jako Kościół Dworski – wraz z kryptą Wettynów.

Po całym dniu zwiedzania powrócimy do pensjonatu na obiadokolację i nocleg.

 

3 dzień

Po śniadaniu wyruszymy w trasę powrotną, odwiedzając po drodze Zamek Czocha, którego mury znają wiele tajemnic II Wojny Światowej.

Przed powrotem na miejsce zbiórki zatrzymamy się także na obiad w zajeździe.

 

Świadczenia w cenie imprezy:

  • Przejazd autokarem klasy LUX i ubezpieczenie NNW.
  • Zakwaterowanie i wyżywienie według programu.
  • Opieka pilota.

Bilety wstępu i lokalni przewodnicy płatni dodatkowo.

Pakiety cenowe

45 - 46
osób
520 zł
40 - 44
osób
550 zł
35 - 39
osób
580 zł
30 - 34
osób
610 zł
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Gwarancja AXA - ubezpieczenie każdej wycieczki

Nasze wycieczki są w pełni bezpieczne i komfortowe. Biuro Podróży Europa posiada gwarancję ubezpieczeniową firmy AXA o nr. 01.807.308. Dbając o bezpieczeństwo klientów korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań.

Dajemy Ci więcej

Oferujemy kompleksowy wachlarz usług dodatkowych

Ubezpieczenia podróży

Zapewniamy dodatkowe ubezpieczenia m.in. od kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, od rezygnacji z wycieczki, bagażu.

Bilety i transport

Rezerwujemy bilety lotnicze i autokarowe. Organizujemy wynajem samochodu, autokaru, rezerwację parkingu, transfery.

Inne

Oferujemy w sprzedaży kartę EURO26 uprawniającą młodych podróżujących do licznych zniżek. Rezerwujemy hotele, kwatery i organizujemy eventy.

Bądź na bieżąco

Otrzymuj promocje i oferty specjalne