Budapeszt – Balaton

5-8 dni
990zł
autokar
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

Dzień 1

3:00 Wyjazd w kierunku Węgier. Przejazd nad Balaton, zakwaterowanie, nocleg w hotelu.
Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie Veszprem - jednego z najstarszych węgierskich miast. Przejazd nad Balaton - największe jezioro Europy. Wizyta w miasteczku Tihany, położonym na półwyspie, na północnym brzegu jeziora. Dla chętnych Rejs statkiem po Balatonie. Czas do dyspozycji nad jeziorem. Powrót do hotelu obiadokolacja.

Dzień 3
Po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem, całodzienna wycieczka objazdowa i zwiedzanie Budapesztu. Rozpoczniemy od wzgórza zamkowego z dawnym Pałacem Królewskim, który przez wiele lat był siedzibą węgierskich władców oraz przejdziemy starówką „budańską” do Kościoła NMP, potocznie nazywanego kościołem Macieja, który był miejscem koronacji i ślubów królewskich. Zwiedzanie Pesztu - nizinnej części stolicy, w programie Bazylika św. Stefana, oraz Opera Budapeszteńska, Parlament Węgierski. Przejazd na wzgórze Gellerta, skąd rozpościera się spektakularna panorama miasta. Na zakończenie dnia wizyta w czadzie węgierskiej połączona z obiadokolacją oraz programem „folklor i muzyka”. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.
Dzień 4
Śniadanie. Nastepnie wyjazd do barokowego miasteczka cyganerii węgierskiej Szentendre, zwiedzanie miasteczka i Muzeum Marcepanu.

Następnie przejazd do Egeru i zwiedzanie drugiej co do wielkości świątyni na Węgrzech, zamku z XIII w. spacer przy minarecie, będącego pamiątką po panowaniu tureckim.

Degustacji wina w jednej z licznych piwniczek winiarskich w Egerze.

Przejazd na nocleg w okolicy granicy węgiersko-słowackiej. Kolacja.

Dzień 5

Po śniadaniu wyjazd do Polski.

Po trasie możliwość zwiedzania pałacu w Łańcucie, Muzeum Powozów oraz parku i oranżerii.

Obiad na trasie powrót w godzinach nocnych.

 

Świadczenia w cenie imprezy:

-Przejazd autokarem klasy LUX i ubezpieczenie NNW.

-Zakwaterowanie i wyżywienie według programu.

-Opieka pilota.

Na bilety wstępu i lokalnych przewodników należny przeznaczyć od 200 do 400zł w zależności od ilości wybranych atrakcji.

Pakiety cenowe

45 - 46
osób
990 zł
40 - 44
osób
1050 zł
35 - 39
osób
1100 zł
30 - 34
osób
1200 zł
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Gwarancja AXA - ubezpieczenie każdej wycieczki

Nasze wycieczki są w pełni bezpieczne i komfortowe. Biuro Podróży Europa posiada gwarancję ubezpieczeniową firmy AXA o nr. 01.807.308. Dbając o bezpieczeństwo klientów korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań.

Dajemy Ci więcej

Oferujemy kompleksowy wachlarz usług dodatkowych

Ubezpieczenia podróży

Zapewniamy dodatkowe ubezpieczenia m.in. od kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, od rezygnacji z wycieczki, bagażu.

Bilety i transport

Rezerwujemy bilety lotnicze i autokarowe. Organizujemy wynajem samochodu, autokaru, rezerwację parkingu, transfery.

Inne

Oferujemy w sprzedaży kartę EURO26 uprawniającą młodych podróżujących do licznych zniżek. Rezerwujemy hotele, kwatery i organizujemy eventy.

Bądź na bieżąco

Otrzymuj promocje i oferty specjalne