Austria - Bratysława

5-8 dni
990zł
autokar
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

1 dzień

-Wyjazd w godzinach rannych.

-Obiadokolacja i nocleg w okolicy granicy czesko – austriackiej.                                         

2 dzień                            

-Śniadanie.

-Przyjazd do Wiednia. Spotkanie z przewodnikiem miejskim, objazd miasta reprezentacyjną aleją Ring, Parlament, Ratusz, Kościół Wotywny, najstarsze muzeum miasta Sztuki Użytkowej MAK. Kolejnym punktem programu będzie piękny Pałac Belweder i imponująca panorama rozciągająca się z ogrodów pałacowych opadających kaskadami w kierunku starówki. Spacer najsłynniejszymi ulicami i placami przez starówkę: Albertina, cesarska rezydencja Hofburg, słynny Kohlmarkt, plac Graben z Kolumną Morową, Katedra św. Szczepana.

-Czas wolny w centrum.

-Przejazd na Kahlenberg - wzgórze z najpiękniejszym widokiem na miasto, zwiedzanie kościoła św. Józefa oraz kaplicy z pamiątkami Odsieczy Wiedeńskiej.

-Przejazd na nocleg do Bratysławy. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień

-Śniadanie.

-Zwiedzanie górującego nad Kremsem opactwa benedyktynów w Gottweig porównywanego do klasztoru na Monte Cassino, a potem przejazd doliną Dunaju do ślicznego średniowiecznego miasteczka Durnstein i spacer do położonych nad nim ruin. Kolejnym punktem zwiedzania będzie gotycki zamek Aggstein, skąd rozpościerają się wspaniałe widoki na dolinę. Zamek jest jednym z częściej odwiedzanych miejsc Dolnej Austrii. Przyjazd do Melku, spacer po uliczkach starego miasteczka, powrót na nocleg.

4 dzień

-Śniadanie.

-Zwiedzanie letniej rezydencji Habsburgów: pałacu Schoenbrunn, m.in.: apartamenty cesarskie, powozownia, ogrody pałacowe z Gloriettą. Spacer po najdłuższej ulicy handlowej Wiednia Mariahilferstrasse i Karntnerstrasse.

-Popołudniu przejazd do Bratysławy. Zwiedzanie miasta (min. Pałac Prymasowski, Rynek Główny,   Wieża Michalska. Zamek na wzgórzu skalnym - 85 m nad poziomem Dunaju.

-Przejazd do hotelu w Brnie, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień

-Śniadanie.

-Zwiedzanie starówki Brna, katedra, targ kapuściany, ratusz.

-Obiad na trasie powrotnej. Przyjazd w nocy.

 

Na bilety wstępu oraz lokalnych przewodników należy przeznaczyć od 50€ do 80€ w zależności od  wybranej ilości atrakcji.

 

Świadczenia w cenie imprezy:

-Przejazd autokarem klasy LUX i ubezpieczenie NNW.

-Zakwaterowanie i wyżywienie według programu.

-Opieka pilota.

 

Pakiety cenowe

45 - 46
osób
990 zł
40 - 44
osób
1040 zł
35 - 39
osób
1090 zł
30 - 34
osób
1150 zł
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Gwarancja AXA - ubezpieczenie każdej wycieczki

Nasze wycieczki są w pełni bezpieczne i komfortowe. Biuro Podróży Europa posiada gwarancję ubezpieczeniową firmy AXA o nr. 01.807.308. Dbając o bezpieczeństwo klientów korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań.

Dajemy Ci więcej

Oferujemy kompleksowy wachlarz usług dodatkowych

Ubezpieczenia podróży

Zapewniamy dodatkowe ubezpieczenia m.in. od kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, od rezygnacji z wycieczki, bagażu.

Bilety i transport

Rezerwujemy bilety lotnicze i autokarowe. Organizujemy wynajem samochodu, autokaru, rezerwację parkingu, transfery.

Inne

Oferujemy w sprzedaży kartę EURO26 uprawniającą młodych podróżujących do licznych zniżek. Rezerwujemy hotele, kwatery i organizujemy eventy.

Bądź na bieżąco

Otrzymuj promocje i oferty specjalne