Inowrocław– Gniezno – Poznań

Inowrocław– Gniezno – Poznań

2 dni
300zł
autokar
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

1 dzień

 - Przejazd do Inowrocławia.  Spacer po częśći uzdrowiskowej - w pobliżu nowoczesnej tężni solankowej powstałej w 1995 r., która znajduje się w przepięknym Parku Zdrojowym.

 - Przejazd do Gniezna – zwiedzanie z przewodnikiem Katedry Gnieźnieńskiej, która była świadkiem wielu ważnych wydarzeń historycznych, takich jak wyruszenie św. Wojciecha z misją nawracania Prus, Zjazd Gnieźnieński oraz koronacja pierwszego króla Polski - Bolesława Chrobrego;  oraz słynnych Drzwi Gnieźnieńskich - arcydzieła sztuki romańskiej, wykonanego z brązu, pochodzącego z II połowy XII wieku, przedstawiającego historię świętego Wojciecha, zwiedzanie Muzeum Początków Państwa Polskiego, którego zbiory są związane z polskim wczesnym średniowieczem oraz z historią Gniezna i okolic.

 - Obiadokolacja i zakwaterowanie w Gnieźnie.

2 dzień

 - Śniadanie, przejazd do Poznania – zwiedzanie z przewodnikiem: starówka (Ratusz ze słynnymi Koziołkami - jeden z najcenniejszych zabytków renesansu na północ od Alp, pręgierz służący niegdyś przede wszystkim do wykonywania kar na honorze, domki budnicze stanowiące relikt dawnej zabudowy handlowej, Pałac Działyńskich – z pięknie zrekonstruowaną barokową fasadą., Katedra na Ostrowie Tumskim, której prawdziwym klejnotem jest wielki ołtarz - poliptyk, dzieło wybitnych mistrzów śląskich z przełomu XIV/XV wieku, wstęp do Palmiarni - tu można zobaczyć wszystkie strefy klimatyczne świata w jednym miejscu.

 - Obiad i wyjazd w drogę powrotną.

 

Świadczenia w cenie imprezy:

 - Przejazd autokarem klasy LUX i ubezpieczenie NNW.

 - Zakwaterowanie i wyżywienie według programu.

 - Opieka pilota i przewodnika.

 

Bilety wstępu i przewodnicy lokalni płani dodatkowo.

Pakiety cenowe

45 - 46
osób
300 zł
40 - 44
osób
310 zł
35 - 39
osób
330 zł
30 - 34
osób
360 zł
Zamów wycieczkę
85 719 97 64

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Gwarancja AXA - ubezpieczenie każdej wycieczki

Nasze wycieczki są w pełni bezpieczne i komfortowe. Biuro Podróży Europa posiada gwarancję ubezpieczeniową firmy AXA o nr. 01.807.308. Dbając o bezpieczeństwo klientów korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań.

Dajemy Ci więcej

Oferujemy kompleksowy wachlarz usług dodatkowych

Ubezpieczenia podróży

Zapewniamy dodatkowe ubezpieczenia m.in. od kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, od rezygnacji z wycieczki, bagażu.

Bilety i transport

Rezerwujemy bilety lotnicze i autokarowe. Organizujemy wynajem samochodu, autokaru, rezerwację parkingu, transfery.

Inne

Oferujemy w sprzedaży kartę EURO26 uprawniającą młodych podróżujących do licznych zniżek. Rezerwujemy hotele, kwatery i organizujemy eventy.

Bądź na bieżąco

Otrzymuj promocje i oferty specjalne